W dniu 16.09.1991 wraz z bratem Andrzejem zarejestrowaliśmy firmę o nazwie ANDROM s.c. z siedzibą w Zielonej Górze, przy ul. Wypoczynek 23/2. z opisem działalności w dziedzinie produkcji, handlu i usług.
Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Presbud w Gorzowie WLKP, która po pewnym czasie zakończyła swoją działalność a funkcję dystrybutora krajowego środków przejęła firma PROVI-POLAND z siedzibą w Deszcznie koło Gorzowa Wlkp., z którą współpracujemy do dzisiaj. Firma ANDROM jako przedstawiciel na Zachodnią Polskę dystrybuowaliśmy środki do naprawy i konserwacji dachów produkcji amerykańskiej, równolegle w tym samym czasie zajmowaliśmy się produkcją stojaków do eksponowania i sprzedaży wykładzin podłogowych.

Od 1999 r. do 2002 r. następowały zmiany w osobach właścicieli spółki, gdzie prowadzili je nasi najstarsi synowie Paweł i Marcin. Natomiast te zmiany nie miały większego wpływu na rozwój firmy i działalność i w tych latach nadal dystrybuowaliśmy środki do izolacji w budownictwie. Produkowaliśmy stojaki do wykładzin, zmieniając jedynie wzory i modele. Rozszerzyliśmy w tym czasie zakres usług o produkcję wiat, regałów stalowych, przeróbki drewna tartacznego i innych usług dla budownictwa, w zakresie produkcji więźby dachowej i dystrybucji stolarki okiennej współpracując z firmą Terrazyt z Łomży. Firma ANDROM poszerzyła swoją ofertę również o dodatkowy produkt - wentylację rekuperacyjną (tj. wentylowania pomieszczeń z odzyskiem ciepła do 20003) zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i serwisowaniem instalacji i urządzeń w tym zakresie. Producentem jest polsko- amerykańska firma „VENTEX”.

W 2001 roku również nawiązaliśmy współpracę w zakresie sprzedaży i serwisu malarek do usług w budownictwie produkowanego przez amerykański koncern GRACO a dystrybuowany na teren Polski przez firmę DOMINO. Są to maszyny o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

W 2002 r. firma ANDROM Spółka cywilna zakończyła swoją działalność a wszystkie zobowiązania i majątek firmy przejęty został przez obecnego właściciela Romualda Bocheńskiego i w 2003 roku powstała firma o nazwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Hondlowo – Usługowe „ ANDROM” Romuald Bocheński z siedzibą w dotychczasowym miejscu w Zielonej Górze, przy ul. Wypoczynek 23/2.
Obecna firma kontynuuje tradycje w produkcji handlu i usługach.

Do chwili obecnej zajmujemy się szeroko rozumiana usługą w budownictwie poprzez:

Wszystkie te produkty są amerykańskie.

Ponadto produkcja i usługi w zakresie:

Zapewniamy dostawy, realizujemy kontakty na wykonanie danego zlecenia. Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie obsługi handlowej i finansowej naszych odbiorców. Przestrzegamy procedur dotyczących jakości.

Z poważaniem

P.P.H.U. ANDROM
Romuald Bocheński

ul. Wypoczynek 23/2
Zielona Góra 65-519

tel. (068) 452 79 39
tel./fax (068) 323 53 88
tel. kom. 0 509 446 908

e-mail: biuro@androm.zgora.pl
androm.pphu@neostrada.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00-16:00